Muzyczna podróż dookoła świata – Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Pragniesz zorganizować warsztaty muzyczne w oryginalnej formie, które sprawią, że dzieci i młodzież będą zachwycone ?

Już teraz zapraszamy do zorganizowania z nami niepowtarzalnej, wspólnej muzycznej podróży dookoła świata, podczas której dzieci i młodzież mają okazję poznać instrumenty i dźwięki z najdalszych zakątków Ziemi.

Tajemnicza Persja i Armenia, szalone Bałkany oraz Afryka to tylko nieliczne rejony, które odwiedzimy.

40 – minutowe warsztaty opracowane z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku szkolnym to muzyczna podróż, w której młodzi ludzie czynnie uczestniczą wyklaskując rytm, grając na instrumentach etnicznych i odpowiadając na pytania prowadzącego. Zakończeniem warsztatów jest krótki występ naszych muzyków z dziećmi i młodzieżą.

Muzyka skomponowana specjalnie na potrzeby projektu jest niezwykłym połączeniem popularnej w dzisiejszych czasach world music z muzyką elektroniczną.

Podczas warsztatów uczestnicy mają niepowtarzalną okazję poznać flety orientalne (mi.in. : duduk, ney, shakuhachi, zurna, fujara) i rozmaite instrumenty etniczne oraz posłuchać skrzypiec elektronicznych w połączeniu z kwartetem smyczkowym i instrumentami perkusyjnymi, a także dowiedzieć się wielu ciekawych faktów dotyczących kultury i muzyki poszczególnych regionów.

Pozwól dzieciom i młodzieży przeżyć emocjonalną podróż po naszej planecie i zafascynować się jej pięknem!

Zapewniamy świetną zabawę i niepowtarzalne przeżycia oraz edukację w nowej, ciekawej formie!