Muzyczna podróż dookoła świata – Warsztaty dla dorosłych

Czy pragniesz zorganizować warsztaty muzyczne dla dorosłych w oryginalnej formie, które sprawią, że nawet najwięksi sceptycy zainteresują się muzyką z całego świata ?

Już teraz zapraszamy do zorganizowania z nami niepowtarzalnej, wspólnej muzycznej podróży dookoła świata, podczas której słuchacze mają okazję poznać instrumenty i dźwięki z najdalszych zakątków Ziemi.

Tajemnicza Persja i Armenia, szalone Bałkany oraz Afryka to tylko nieliczne rejony, które odwiedzimy.

40 – minutowe warsztaty opracowane z myślą o uczestnikach w każdym wieku to muzyczna podróż, w której słuchacze czynnie uczestniczą wyklaskując rytm, grając na instrumentach etnicznych i odpowiadając na pytania prowadzącego. Zakończeniem warsztatów jest krótki występ naszych muzyków z uczestnikami.

Muzyka skomponowana specjalnie na potrzeby projektu jest niezwykłym połączeniem popularnej w dzisiejszych czasach world music z muzyką elektroniczną.

Podczas warsztatów uczestnicy mają niepowtarzalną okazję poznać flety orientalne (mi.in. : duduk, ney, shakuhachi, zurna, fujara) i rozmaite instrumenty etniczne oraz posłuchać skrzypiec elektronicznych w połączeniu z kwartetem smyczkowym i instrumentami perkusyjnymi, a także dowiedzieć się wielu ciekawych faktów dotyczących kultury i muzyki poszczególnych regionów.

Przeżyj emocjonalną podróż po naszej planecie i zachwyć się jej pięknem!

Zapewniamy świetną zabawę i niepowtarzalne przeżycia oraz edukację w nowej, ciekawej formie!