Wieczory z ognistą muzyką

Muzyka argentyńska i hiszpańska w wykonaniu skrzypiec z gitarą lub kwartetu smyczkowego. Porywające rytmy tanga i wzruszające kantyleny pozwolą zapomnieć o codziennych troskach…

W repertuarze znajdują się znane utwory takich kompozytorów, jak : Astor Piazzolla, Manuel de Falla, Enrique Granados, czy Maximo Diego Pujol.

Podczas koncertu rozgrzewamy serca i zapraszamy do tańca!

Pop Jazz And Movie

Koncert POP JAZZ AND MOVIE wykonywany jest przez kwartet smyczkowy. Doskonale sprawdza się zarówno w salach koncertowych, placówkach artystycznych i edukacyjnych oraz w plenerze.

W programie znajdują się utwory muzyki pop, standardy jazzowe oraz największe hity muzyki filmowej.

Koncert muzyki klasycznej

Wytworne koncerty muzyki klasycznej świetnie sprawdzają się w miejscach takich, jak : pałace, zamki, hotele, restauracje, a także placówki artystyczne i edukacyjne.

W programie utwory muzyki klasycznej, m. in. : Cztery Pory Roku A.Vivaldiego, utwory W.A. Mozarta, J.S. Bacha, F.Mendelssohna-Bartholdy, A.Piazzoli.

Big Będzin Band Jazz

Muzyka filmowa, hity muzyki rozrywkowej oraz zaskakujące muzyczne eksperymenty w wykonaniu zespołu Big Będzin Band to propozycja dla wszystkich chcących zaaranżować niezapomniany, pełen muzycznych wrażeń i dobrej zabawy, wieczór.

Jeśli planują Państwo jubileusz działalności, wieczór walentynkowy, bal karnawałowy czy bankiet, Big Będzin Band zapewni profesjonalną, wyjątkową oprawę muzyczną.

Zespół składa się z 20 muzyków, absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej w Będzinie oraz studentów Akademii Muzycznej w Katowicach.

Formacja działająca prężnie na terenie województwa śląskiego od września zeszłego roku, ma już za sobą wiele koncertów. Wykonywane utwory zespół dopasowuje do preferowanego przez Państwa stylu.

Na Państwa życzenie zespół może także dodać kilka wybranych kompozycji do repertuaru. Stosownie do oczekiwań zamawiającego i możliwości technicznych big Będzin Band występuje również w bardziej kameralnych składach.